Başkan Taban’dan kadınlara özel müjde

BURSA (İGFA) – İnegöl Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı İnegöl Belediye Lider Adayı Alper Taban, yeni periyoda dair yol haritasını belirledi. İnegöl Belediyesi’nin kuruluşunu 154. Yılına özel 154 projeyle yola çıkan Taban, 8 Mart Cuma akşamı düzenlenen coşkulu lansman programıyla yeni periyot projelerini kamuoyu ile paylaştı. Bu projeler ortasında günün mana ve kıymetini de yansıtan ve İnegöllü bayanları heyecanlandıran bir proje dikkat çekti. 154 projeden biri olan İnegöl Belediyesi Bayan Hayat Merkezi, şimdi proje kademesinde olmasına karşın kentte büyük heyecan uyandırdı.

KADINLARA MÜSPET AYRIMCILIK

8 Mart Dünya Bayanlar Gününde projeyi kamuoyuna duyuran Lider Taban, “İnegöl’ümüzde bir Bayan Hayat Merkezi hayata geçiriyoruz. Kentimizde bayanlarımıza olumlu bir ayrımcılık yaparak onlara içerisinde; havuz, aqua park, fitness salonu, pilates yapabilecekleri bir alan, içerisinde kafeterya, çocuk oyun parkı ve psikolog, diyetisyen, spor eğitmeni üzere teknik uzmanların vazife yapacağı bir Bayan Sağlıklı Ömür Merkezini yeni devirde hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

2024-2029 PERİYODUNUN VİZYON PROJELERİNDEN OLACAK

Projenin duyurulmasının akabinde İnegöl’de bilhassa bayanlarda büyük heyecan uyandıran Bayan Ömür Merkezi, şimdi proje evresinde. En hakikat lokasyon ve en uygun konsept ile kente kazandırılması planlanan projenin 2024-2029 periyodu içerisinde hayata geçirilerek tamamlanması hedefleniyor. Projenin yeni periyodun vizyon projelerinden biri olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir